Zonja e Parë e ShBA-së festoi ditëlindjen

29 prill 2018 | 13:30

Presidenti i Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshortes së tij, Melania Trump, për ditëlindjen e saj të 48.

Në një intervistë për “Fox and Friends Thursday” nuk i ka shpëtuar pyetjes se cila është dhurata që i ka bërë Zonjës së Parë, për të cilën tha: “Ndoshta nuk i bleva shumë.

Po ju tregoj se i dhurova një kartë të bukur. Jam shumë i zënë për të blerë dhurata. I mora dhe lule të bukura”, ka deklaruar presidenti Trump.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mike Posner është duke u përballur me vdekjen e Aviciit…