15 milionë dollarë për të fjetur me peshqit

23 prill 11:33

Mysafirët në Conrad Maldives Rangali Island së shpejti do ta kenë mundësinë të flenë me peshqit, pasi po ndërtohet vila nga xhami nën ujë.

Imazhet tregojnë se potencialisht do të jetë një nga dhomat më të preferuara të hoteleve në botë. Hoteli është rreth 5 metra nën valë.

Ka një dhomë gjumi, një dhomë ndjenje dhe një banjë. Apartamenti, i quajtur Muraka, ka kushtuar 15 milionë dollarë për t’u ndërtuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Faruk Buzhala Ilir Muharremi me romanin “Psicho” ka arritur…