20-vjetori i çlirimit të Kosovës, presidenti publikon fotografi me ushtrinë

11 qershor 22:32

Presidenti Hashim Thaçi me rastin e 20-vjetorit të lirisë, ka bërë një fotografi me ushtarët e Republikës së Kosovës.

Thaçi përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se ushtarët e Republikës së Kosovës sikurse çdo ditë tjetër edhe sonte janë në shërbim të atdheut dhe gjithë qytetarëve tanë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të mërkurën në Prishtinë do të zbulohet busti i ish-sekretares…