30 pritjet më të mira nga Oliver Kahn

13 dhjetor 2017 | 19:33

Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Munchen, Oliver Kahn ka qenë njëri prej portierëve më të mirë në histori të futbollit.

Karriera e tij ka qenë mjaftë e pasur, kurse ne iu sjellim 30 pritjet më të mira nga legjenda gjermane.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Kurrfarë negociatash nuk mund të zhvillohen tani për tani…