4 mijë e 560 dollarë telefoni me imazh të McGregor e Khabib

10 tetor 2018 | 11:31

Marka e  telefonave  luksoz “Caviar”  ka lansuar modelet e reja të “iPhone XS” dhe “XS Mas” me imazhe të McGregor e Khabib. Telefoni i veshur me titan ka dal në shitje me çmim 4560 dollarë.

Telefoni i “iPhone XS” ka 64Gb ndërsa është më i shtrenjtë se sa “Apple” për 3560 dollarë.

Kompania ka njoftuar se ka prodhuar vetëm dhjetëra modele, para se të shoh interesimin e kërkuesve për modele të reja./lexo.al/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i ekipit kombëtar, Christian Panucci, ka folur në konferencë…