78-vjeçari Tom Jones kthehet në skenë

01 gusht 2018 | 14:02

Ai ka anuluar pesë koncerte në turneun e tij për shkak të problemeve shëndetësore derisa të gjashtin nuk mundi ta mbante për shkak të motit të ligë.

Por, Tom Jones është në top formë dhe këtë e ka treguar të hënën kur është rikthyer në skenë, në një koncert në Antalya të Turqisë.

Ikona e muzikës tregoi se është mirë me shëndet, madje është edhe në formën e tij më të mirë derisa këndoi para një turme të madhe të fansave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhënia e rekomandimit për heqjen e vizave nga Komisioni Evropian…