A do ta prezantojë Big Brother Vip Kosova? Arbana Osmani i përgjigjen ndjekësit

10 korrik 2024 | 22:58

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur me këtë format, edhe pse tani largimi i saj nga Top Media është përfundimtar dhe drejtimin e BBV e ka marrë Ledion Liço.

Ndjekësi e parashtron se e di që Arbana nuk do i përgjigjet, por sërish e bën pyetjen. Kjo e fundit shprehet se me rëndësi është që (ndjekësi) të mos heqë dorë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubi Futbollistik FC Malisheva të enjtën duke filluar në ora…