A është kjo e dashura e Chris Brownit?

23 janar 2019 | 11:50

Chris Browni po i shijon çastet me atë që supozohet të jetë e dashura e tij, Ammika Harris.

Këngëtari 29-vjeçar ka shfaqur afeksion ndaj shoqërueses së tij, teksa po qëndrojnë së bashku për Javën e Modës në Paris.

Chris dhe Ammika ishin së bashku edhe me miqtë e tyre, me të cilët vallëzuan dhe u kënaqën gjatë mbrëmjes, por ajo që kishte rënë në sy ishte fakti që dyshja gjatë tërë kohës kishin sy për njëri-tjetrin.

Ammika dhe Chris ka vite që njihen dhe duket sikur më në fund mund të jenë çift.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sandro Pecchiari ka botuar tre koleksione me poezi me shtëpinë…