A është ky i dashuri i ri i Gigi Hadidit?

07 gusht 2019 | 11:20

Duket sikur diçka e bukur ka nisur në mes të Gigi Hadidit dhe Tyler Cameronit. Thashethemet thonë se modeluesja 24-vjeçare dhe konkurrenti 26-vjeçar i “The Bachelorette” janë parë bashkë ditët e fundit. Shëtitja e Gigi dhe Tyler vjen vetëm disa ditë pasi ai kaloi natën në shtëpinë e Hannah Brown në Los Angeles, pasi ajo e pyeti për një pije gjatë finales së drejtpërdrejtë të “The Bachelorette” në fillim të kësaj jave. Spekulimet për romancë në mes të Gigit dhe Tylerit filluan javë më parë pasi u panë duke ndjekur njëri-tjetrin në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Universiteti “Ukshin Hoti” është njoftuar nga EACEA (Agjencia Ekzekutive e…