Afërdita Dreshaj publikon fotografinë e parë të realizuar me partnerin

08 prill 12:48

Në këto ditë kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, qytetarët kanë nisur shumë ‘sfida’ në rrjete sociale.

Shumë prej tyre po aplikohen edhe nga të famshmit tanë, e një nga ato është edhe Afërdita Dreshaj.

Atë e nominuan miqtë e saj për të publikuar fotografinë e parë bashkë me bahskëshortin e saj, Jakub Kindl.

Këngëtarja pranoi nominimin dhe postoi fotografinë që ishte realizuar në vitin 2013, ku ajo dhe Jakub ishin spektator në një ndeshje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka vizituar sot…