Aksident i pazakontë në Fushë Kosovë, tri vetura hyjnë nën shkallët e një lokali

17 prill 18:38

Një aksident i pazakontë ka ndodhur këtë të diel në Fushë Kosovë.

Tri veturat e përfshira në aksident kanë hyrë nën shkallët e hekurta të një lokali.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe ambulance.

Përveç dëmeve materiale, zyrtarisht ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Periskopi ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovës në lidhje me rastin, por deri në botimin e këtij artikulli nuk janë përgjigjur.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kancelari i Austrisë tha pas takimit me Vladimir Putinin në…