Aktorja Brigitte Nielsen, shtatzënë në moshën 54-vjeçare

01 qershor 2018 | 10:17

Brigitte Nielsen ka bërë me dije se është shtatzënë dhe se së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj Mattia Dessi do të bëhen prindër.

Aktorja 54-vjeçare tregoi këtë lajm të mirë në “Instagram” me një fotografi ku edhe shihet se sa shumë i është fryrë barku. “Familja po rritet”, ka shkruar ajo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Brigitte Nielsen ka bërë me dije se është shtatzënë dhe…