Aktorja feston 30-vjetorin pa bashkëshortin! (Foto)

03 dhjetor 14:54

Michela Quattrociocche ka festuar 30-vjetorin me një mega-festë në mes të afërmve dhe miqve të ngushtë.

Pas “Scusa ma ti chiamo amore”, “Scusa ma ti voglio sposare” lind pyetja për aktoren italiane: më fal, po bashkëshortin ku e keni?

Ajo ka kërcyer e shfrenuar, duke shfaqur format e trupit të saj seksi, por gjurmë nga futbollisti italian Alberto Aquilani (Roma, Juve, Liverpul, etj.) nuk ka…

Foto me familjen, këngë, torta, qirinj, por surprizën nuk është se e bëri pikërisht Aquilani…

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Telekomi i Kosovës me hapjen e konkursit për kryeshef ekzekutiv,…