Alain Delon: Do të largohem nga kjo botë pa asnjë keqardhje

12 janar 2018 | 11:26

Një prej aktorëve më të njohur francezë, Alain Delon, ka thënë se do të largohej nga kjo botë pa asnjë keqardhje.

Në një intervistë “Paris Match” kushtuar 60-vjetorit të karrierës, ai ka folur për karrierën e tij, raportin e vështirë me familjen, gratë që ka dashur dhe miqtë që ka humbur.

“Jeta nuk më ka dhënë gjëra të mëdha. Kam njohur gjithçka, kam parë gjithçka. Por, mbi gjithçka, e urrej këtë epokë, më bën për të vjellë”, ka theksuar aktori 82-vjeçar në fund të kësaj interviste.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Donjeta H. Elshani M’je diftue në andërr sod Nji mëngjes…