Alba bëhet nuse (video)

27 maj 2024 | 12:39

Njëra nga banoret më të komentuara të këtij sezoni ishte edhe Albana Vukaj.

Bukuroshja merrte vëmendje me stilin e saj si dhe bukurinë natyrale.

Pas daljes nga Bigu ofertat për bashkëpunime ishin të shumta.

Së fundmi ka pozuar për një dyqan nusërie, ku po duket fantastike.

Padyshim që një femër si Alba është ëndërr e çdo vjehrre./

View this post on Instagram

A post shared by Alba Vukaj (@albanavukaj)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë të hënë në ambientet e “Shtëpisë së Futbollit” u…