Alban Skenderaj së shpejti vjen me këngë të re

29 maj 16:01

Alban Skenderaj është një nga emrat më të pëlqyer në skenën e muzikës shqiptare, dhe çdo risi nga ai zgjon kureshtje të madhe tek publiku.

Këngëtari në profilin e tij në  “Instagram” ka njoftuar se kënga e re do publikohet së shpejti.

Albani në postimin e bërë ndau pak edhe nga teksti i ri “Je spirance ne detin tim. Je kripe e veres time. #seshpejti ”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për shkak të përhapjes së koronavirusit, shumë ngjarje sportive janë…