Albulena Haxhiu: Kurti asnjëherë nuk merr vendim kokë në vete

25 nëntor 22:54

Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu rreth marrëveshjes së Albin Kurtit dhe Isa Mustafës thotë se lideri i VV-së asnjë çështje nuk e ka mbajtur të fshehur nga ta.

Këto deklarata u bënë, derisa ishin duke diskutuar për çështjen e presidentit. “Nuk jemi pajtuar që Isa Mustafën me votu për president. Asnjë çështje që e ka biseduar Kurti me Mustafën nuk e ka mbajtur fshehtë nga ne. Kurti asnjëherë vendim kokë në vete nuk merr”, ka thënë Haxhiu në Kanal 10.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer…