Albumi i Dua Lipës rikthehet në vendin e parë në “iTunes”

25 shkurt 12:44

Dua Lipa, këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, në ceremoninë e Brit Awards ka arritur një sukses të madh, me ç’rast ka fituar dy çmime në kategorinë “Këngëtarja e re më e mirë britanike” si dhe “Këngëtarja më e mirë britanike ndër femra”.

Kjo ka bërë që albumi i saj debutues të rikthehet në pozitën e parë në listën e “iTunes”. “Albumi është rikthyer si i pari në ‘iTunes’”, ka shkruar Dua Lipa në llogarinë personale në “Instagram”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka udhëtuar sot…