Alcantara nuk bënë pjesë në planet e Kovaqit  

18 korrik 2018 | 14:53

Futbollisti Thiago Alcantara mund të rikthehet sërish në Barcelonë, pasi nuk bënë pjesë në planet e trajnerit të ri të Bayern Munchen, Niko Kovaq.

Sipas “Bild”, Kovaqi po planifikon ta shes mesfushorin spanjoll, i cili në vitin 2013 iu bashkua Bayernit. Edhe futbollisti dëshiron që të rikthehet sërish në “Camp Nou” dhe kjo mund të realizohet gjatë këtij afati kalimtar.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hungaria do ta lërë paktin e Kombeve të Bashkuara për…