Alessandra Ambrosio nuk i ndahet të dashurit (Foto)

29 prill 2019 | 17:35

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj Nicolo Oddi janë parë në një restorant gjatë fundjave që lamë pas në Santa Monica në Kaliforni.

Modeluesja 38-vjeçare e “Victoria’s Secret”, kishte të veshur xhinse të kombinuara me një xhaketë të zezë, ndërkaq i dashuri i saj një bluzë me ngjyra.

Në fillim të këtij muaji, Alessandra dhe Nicolo janë parë bashkë me miqtë e tyre duke shëtitur në Festivalin e muzikës Coachella 2019.

Image result for Alessandra Ambrosio nuk i ndahet të dashurit

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kuadër të vizitës zyrtare në Berlin, kryeministri i Kosovës,…