Alex Rodriguezi tregon se çfarë i pëlqen te Jennifer Lopezi

14 shtator 10:39

Alex Rodriguezi duket se mund të flasë pa ndalur për të dashurën e tij, Jennifer Lopez.

Legjenda 43-vjeçar i bejsbollit ka folur së fundmi për atributet më të mira të Lopezit në intervistën për revistën “Cigar Aficionado” për muajt shtator-tetor.

Rodriguezi e quan superyllin të bukur derisa e lavdëron për punën që e bën si nënë të binjakëve dhjetëvjeçarë, Max dhe Emme, që i ka me ish-bashkëshortin Marc Anthony si dhe për kujdesin ndaj fëmijëve të tij.

Lajme të sponsorizuara