Allegri: Ronaldo e ka rritur konkurrencën

23 nëntor 15:08

Trajneri Massimiliano Allegri, ka thënë se transferimi i Cristiano Ronaldos në Juventus e ka rritur konkurrencën në stërvitje.

“Ronaldo dhe Mario Mandzukiq ndihen mirë bashkë. Edhe kur luajnë të dy bashkë me Dybala, përsëri kanë harmoi. Ronaldo ka rritur konkurrencën në stërvitje”, ka thënë Allegri.

Skuadra e Juventusit është e para momentalisht në Serinë A, kurse synimi i saj është triumfi në të gjitha garat.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Prishtinës ka bërë me dije se ka eliminuar …