Amber Rose tregon se me kë Jay Z e tradhtoi Beyoncen

29 korrik 2018 | 13:19

Amber Rose derisa ka folur për jetën personale ka zbuluar edhe identitetin e gruas me të cilën beson se Jay Z e tradhtoi Beyoncen. Sipas Roses, ajo është aktorja fituese e çmimit Oscar, Gwyneth Paltrow.

“Definitivisht besoj se Gwyneth Paltrow është gruaja që ishte me Jay Z, apo jo? Ata ishin shokë më parë, ndërsa tani nuk i shoh Paltrow dhe Beyonce së bashku, duket se ajo është gruaja me të cilën ishte Jay Z” ka thënë Rose.

Ndërsa një përfaqësues i aktores ka thënë për “People” se pretendimet e Roses janë absurde dhe 100 për qind false.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur…