Anastasia Kvitko ‘lë pa frymë’ ndjekësit e saj (Foto)

20 maj 17:21

Anastasia Kvitko është bërë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse ka theksuar se është shumë më e bukur nga amerikania.

Së fundi, 23-vjeçarja është bërë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën “Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkimi Evropian (BE) po ofron mundësi të mëdha për zhvillimin…