Anastasiya shfaqet “bombastike”  nga Miami

06 janar 2019 | 13:40

Annastasiya Kvitko së fundmi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shfaqet joshëse në bikini.

Modelja është shfaqur mjaft provokative nga Miami me format bombastike trupore, në bikini ngjyrë portokalli, në të cilat ka lënë pa tekst të gjithë.

Ajo me këto foto të publikuara ka pranuar shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Image

Image

Related image

Related image

Image result for Anastasiya Kvitko

Related image

Image result for Anastasiya Kvitko

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i stafit të Departamentit amerikan të Mbrotjes, Kevin Sweeney…