Angelina Jolie del për pazar me djalin e vogël

09 janar 11:02

Aktorja amerikane po shijon ditët me fëmijët. Angelina Jolie u pa duke bërë pazar me djalin e saj të vogël 10-vjeçar, Knox.

Mirëpo 43-vjeçarja u nis drejt shitoreve ushqimore e veshur elegante me një fustan të bardhë, pallto dhe këpucë me take, jo të përshtatshme për të bërë pazar.

Ajo jeton me gjashtë fëmijët e saj, edhe pse është në një betejë me ish-burrin e saj, Brad Pitt, se cili t’i marrë fëmijët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja amerikane po shijon ditët me fëmijët. Angelina Jolie u…