Angelina Jolie rikthehet me një surprizë të madhe (FOTO)

10 korrik 14:58

Ajo është një nga aktoret më të bukura në Hollywood. Dhe Angelina Jolie dukej e mrekullueshme, ndërsa modeloi për markën e parfumit Guerlain.

Aktorja pozoi në një ballkon në Paris të Francës të hënën. Ylli i “Maleficent” mbante veshur një këmishë të fildishtë. Ndërsa mbështetjen në ballkon, Angelina admironte pamjen nga Kulla Eiffel.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gareth Bale vazhdon të jetë i vendosur që mos të…