Anglia në epërsi ndaj Kosovës (video)

10 shtator 21:10

Kombëtarja e Anglisë ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Kosovës (2-1).

Kosova shënoi e para, por vendasit reaguan shpejtë dhe shënuan dy gola. Golashënues i dytë p[ër Anglinë ishte Harry Kane, në minutën e 19-të.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të paktën 31 njerëz vdiqën, dhe 100 të tjerë u…