Anita tregon si e përkëdhel Ramushi: Më gjuan në të…

16 janar 23:42

Anita Muçaj Haradinaj ka treguar detaje sonte në Shiko Kush LUAN mbi mënyrën si e përkëdhel Ramush Haradinaj.

Anita u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina Xhunga e cila ishte gjithashtu e ftuar mbrëmjen e sotme.

Sfida ishte “Ndaje ose digju” dhe nëse Muçaj dhe Xhunga refuzonin të përgjigjeshin ato do të hanin ushqim vërtet shumë pikant.

Pyetjes seishte: “Anita na thuaj tre mënyrat se si të përkëdhel bashkëshorti Ramush Haradinaj. Ndaji me ne sonte këto detaje në “Shiko Kush LUAN” ose digju…”

Sportive si gjithmonë ajo na zbuloi se cilat ishin këto 3 mënyra.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: “Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë” … (duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë “Zemër, shpirt, këto të zakonshmet ”, përfundoi duke qeshur Anita Muçaj Haradinaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Doarsa Kica, një shqipëtare nga Maqedonia e Veriut, konkretisht nga…