Apostolova takon shefin e deputetëve të Listës Serbe, flasin për procese të rëndësishme

08 shkurt 19:30

Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, ka pritur të enjten në takim deputetin e Listës Serbe, Sasha Millosavljeviqin.

“Sot takova Shefin e Grupit Parlamentar të Listës Serbe, Sasha Millosavljeviqin, me të cilin diskutuam për Strategjinë e Zgjerimit për Ballkanin Perëndimor dhe procesin e reformave”. Me të diskutuam edhe për dialogun e ndërmjetësuar nga BE në mes të Kosovës dhe Serbisë dhe nevojën e implementimit të të gjitha marrëveshjeve të arritura, ka shkruar Apostolova në llogarinë e saj në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas Viber-it, edhe në Whatsapp numrave telefonik nga Kosova do…