Arbana i reagon ashpër Oltës gjatë emisionit

31 janar 22:20

Olta gjatë javës ka folur ashpër drejt Luizit, teksa ka thënë edhe gjërat e rënda. Ajo ka thënë se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin nga jashtë.

Lidhur me këtë ka reaguar ashpër moderatorja e “BBVA”, Arbana Osmani. Ajo e ka quajtur të shëmtuar këtë.

Madje ajo ka thënë se të gjithë e kanë një jetë jashtë të jetuar dhe askush nuk ka të drejtë të përmend atë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekonomia e Kosovës ka një nivel të ulët të prodhimit…