Arbana Osmani, foto me bikini – Ndryshimi drastik në pamjen fizike

21 maj 2024 | 23:26

Arbana Osmani po shijon pushimet në prag të ardhjes së verës. Arbana ka zgjedhur që këto aventura në Mykonos t’i kalojë me mikeshat e saj të ngushta.

Megjithatë, përveç bukurisë natyrore të ishullit, mediat dhe fansat janë përqëndruar te fiziku i moderatores.

Në albumin e fotografive të publikuar në Instagram, Arbana shfaqet me gjoksin e fryrë. Për këtë arsye është spekuluar se moderatorja ka bërë ndërhyrje kirugjikale për zmadhimin e gjoksit.

Për më tepër, shihni fotot më galerinë e mëposhtme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori i Real Madridit dhe Gjermanisë, Toni Kros ka njoftuar…