Arbana Osmani zgjedh Prishtinën për vikend

24 qershor 2023 | 14:20

Gazetarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ka zgjedhur Kosovën për të kaluar këtë vikend.

Osmani ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Eduard Grishaj, të cilët janë parë duke shetitur sheshit të Prishtinës.

Shumë fanca të saj të cilët kanë kuptuar se Arbana është në Prishtinë kishin dalur për ta takuar nga afër e për të bërë fotografi me të.

 

Arbana Osmani drejton projektin më të madh e të dashur për shqiptarët andej e këndej kufirit “Big Brother”, që transmetohet në televizionin shqiptar “Top Channel”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas 9 ditësh largohet ky zyrtarë i lartë Qeverisë Kurti…