Arjola Demiri ‘çmend’ me linjat trupore në bikine

26 korrik 2021 | 13:41

Arjola Demiri u bë e njohur si aktore në serialin ‘O sa mire’.

Përkundër viteve që ka, ajo vazhdon të shfaqet seksi dhe mjaftë bombastike.

Në imazhet e fundit ajo shfaqi linjat perfekte në bikine.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të cilësohet si ndër femrat më hot në ekranin televiziv.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, i ka habitur fansat…