Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

03 tetor 2023 | 12:54

Arnold Schwarzenegger është hapur mbi lidhjen e tij me shërbëtoren Mildred Baena, e cila i dha fund martesës së tij me Maria Shriver.

“Mos harroni se nuk është se kemi pasur një grindje”, shpjegoi ai për revistën People në një intervistë të botuar të dielën. “Ne nuk patëm një grindje. Ishte thjesht marrëzia ime”, shkruan New York Post.

Aktori i “Terminator” dhe Shriver ishin të martuar për 25 vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2011 pas skandalit. Baena e mirëpriti në jetë djalin e Schwarzenegger-it, Joseph, pesë ditë pasi Shriver lindi djalin Christopher Schwarzenegger.

Pavarësisht të kaluarës së tyre të vështirë, ish-guvernatori i Kalifornisë dhe Shriver janë dukur të mbeten miqësorë.

“Kapitulli im me Marian do të vazhdojë përgjithmonë”, i tha ai Revistës People. “Edhe pse është një marrëdhënie ndryshe, nuk ka asnjë arsye që unë të ndjej diçka tjetër përveç dashurisë për të”.

Ai shtoi: “Ne gjithmonë e kemi bërë shumë të qartë se fëmijët nuk duhet të vuajnë për shkak të [çështjes sime]. Dhe ajo ka gjërat e saj, marrëdhënien e saj, unë kam timen [me Heather Milligan], por ne gjithmonë komunikojmë për fëmijët, për festat, për festat e ditëlindjeve, festat e Ditës së Nënës dhe Krishtlindjet”.

Ish-çifti kanë edhe vajzat: Katherine, 33 vjeçe dhe Christina, 32 vjeçe, si dhe djalin Patrick, 30 vjeç.

Schwarzenegger ka mbajtur gjithashtu një raport të mirë miqësor me bashkëshortin e Katherine, aktorin Chris Pratt. Në qershor, Katherine publikoi një fotografi të babait dhe burrit të saj për nder të Ditës së Babait.

Schwarzenegger e ka mbështetur gjithashtu djalin Joseph gjatë viteve – duke përfshirë qëndrimin e tij në sezonin 31-të të “Dancing With the Stars” vitin e kaluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KHF Istogu ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të…