Arrestohet një person në Podujevë, nga pakujdesia dogji disa hektarë mal

01 prill 2024 | 09:08

Është arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se nga pakujdesia ka djegur disa hektarë mal të një personi tjetër.

Policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar.

“Është arrestuar i dyshuar i mashkull kosovar, pasi që nga pa kujdesia e tij kishte djegur-kallur rreth disa hektar mal të ankuesit mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Berat Armagedoni Më 17 prill është përvjetori i masakrës së…