Arrestohet reperi i njohur

12 prill 2019 | 11:32

Reperi Boosie po përballet me akuza për armë dhe drogë pasi ai u arrestua në Gjeorgji.

36-vjeçari dhe një burrë me emrin Antonio Allen u prangosen nga policia pas një ndalese të trafikut në Cowetta County, të hënën pasdite, raporton “TMZ”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi Boosie po përballet me akuza për armë dhe drogë…