Arsenali interesohet për Forsbergun

25 maj 2018 | 16:53

Arsenali ka mbajtur bisedime me agjentin e Emil Forsberg, lidhur me një transferim të mundshëm të mesfushorit të RB Leipzig, raporton “Sport Expressen”.

Atletico Madrid dhe Juventus janë po ashtu të interesuar në reprezentuesin e Suedisë, ndonëse Leipzig së fundi deklaruan që nuk duan ta shesin atë gjatë kësaj vere. Megjithatë, një ofertë prej 60 milionë dollarësh mund t’ia lëkundte vendimet dhe dëshirat skuadrës gjermane.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Republika e Kosovës ka nevojë për potencialin e saj intelektual…