Arta Kabashi shfaqet me fustan të çarë edhe më përtej pjesës intime

27 maj 2024 | 14:23

Ish-banorja e BBVA-së, Erjola Doçi, shkaktoi tërmet me paraqitjen e saj në finalen e këtij reality-show.

Por, një paraqitje po aq sensuale ishte edhe nga këngëtarja kosovare Arta Kabashi.

Me anë të disa fotografive në Instagram shihet se fustani i shkurtër ishte i çarë edhe më përtej pjesës intime, gjë e cila ka zbuluar qartë që nuk ka pasur të brendshme veshur.

Në këtë fustan glamuroz, Arta dukej shumë seksi dhe provokuese.

View this post on Instagram

A post shared by ARTA (@artaakabashi)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një përleshje ka ndodhur javën e kaluar më 22 maj…