Artan Thaçi – i eliminuari i dytë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

18 mars 2023 | 01:21

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë i eliminuari i dytë i mbrëmjes në spektaklin e natës finale të këtij formati televiziv.

Para tij, në bazë të votave të publikut është eliminuar edhe konkurrentja tjetër e BBVK-së, Mbresa Hajrullahu.

Finalja po vazhdon të bëhet akoma më enigmatike dhe më interesante, derisa lufta për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh po vazhdon të zhvillohet në mes të Juliana Nurës, Stresit dhe Vedat Bajramit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbresa është e eleminuara e parë e natës finale në…