Asfaltohen disa rrugë në Barilevë

22 maj 12:28

Komuna e Prishtinës ka bërë me dije se ka përfunduar asfaltimi i disa rrugëve dhe rrugicave në lagjen Vërbovc të Barilevës.

“Si në qytet, ashtu edhe në fshatra, po investojmë në përmirësimin e kushteve infrastrukturore. Sapo ka përfunduar asfaltimi i disa rrugëve dhe rrugicave në lagjen Vërbovc të Barilevës”, ka njoftuar komunë e Prishtinës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli LeBron James e drejtoi Cleveland Cavaliers drejt fitores 111-102…