Asfaltohen fushat sportive në Gllamnik

22 nëntor 13:59

Nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, ka vizituar fshatin Gllamnik, për të parë nga afër punimet në asfaltimin e fushave të hapura sportive.

Me këtë rast, Rudari ka thënë se shumë shpejtë edhe të rinjtë e Gllamnikut do kenë fushat sportive ku do t’i shfrytëzojnë për aktivitetet e tyre.

Ky projekt është investim i bërë nga Komuna e Podujevës, respektivisht nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa javë në përballje me valën e dytë të koronavirusit,…