Asfaltohen rrugët në Likoc dhe Polac të Skenderajt

17 maj 16:16

Të enjten ka filluar asfaltimi i rrugëve në lagjen “Hasani” në Likoc dhe asfaltimi i rrugëve lokale në Polac të Skenderajt.

I pranishëm gjatë asfaltimit të këtyre rrugëve ishte kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit, Sanije Ahmeti si dhe asamblisti që përfaqëson banorët e kësaj pjese, Qazim Xani.

Jashari ka përgëzuar banorët e kësaj ane për asfaltimin e rrugëve, duke theksuar se mbetën të përkushtuar në përmirësimin e infrastrukturës rrugore.

Gjatë asfaltimit të rrugëve lokale në Polac është bërë edhe rregullimi i rrugës për të varrezat.

Image may contain: sky, outdoor and natureImage may contain: 2 people, people standing, sky, outdoor and natureImage may contain: one or more people, people standing, sky and outdoorImage may contain: one or more people, people standing, outdoor and natureImage may contain: outdoorImage may contain: 1 person, standing, sky, outdoor and nature

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rinovimi i kontratës së Lewis Hamiltonit me Mercedesin është çështje…