Atdheu nuk humb kohë – Puthje të nxehta me Julin

29 janar 19:36

Atdhe Xharavina është një nga banorët e rinj të Big Brother Vip Kosova.

Që në hyrjen e tij, tërhoqi vëmendjen e një prej vazjave të shtëpisë, Juliana Nurës.

Atdheu nuk ka humbur koëh dhe i është afruar Julit, duke e bërë për vete.

Modelja nuk i ka rezistuar Atdheut dhe ka shkëmbyer puthje të nxehta me të.

Kështu mund të themi që pas Gresës me Andin, kemi një tjetër çift në BBVK.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Joe Biden po na çon në prag të luftës së…