Atdheut i del një problem shëndetësor, pati nevojë për mjek (video)

01 shkurt 12:11

Atdheut i ka dalë një problem shëndetësor brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ai ka pasur nevojë edhe për kontrolle mjekësore dhe të gjitha detajet ia tregoi Artanit dhe Andit derisa po hante mëngjesin.

Megjithatë, Atdheu është mirë. Ndiqni rrëfimin e tij në videon e mëposhtme.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zlatan Ibrahimoviq pas një kohe të gjatë rikthehet pas një…