Azem Syla drekon në Shkup me ministrin e Pushtetit Lokal të Maqedonisë

22 tetor 2018 | 19:37

Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Azem Syla ka drekuar të hënën në Shkup bashkë me ministrin e Pushtetit Lokal në Qeverinë e Maqedonisë, Suhejl Fazliu.

Lajmin e ka bërë me dije ky i fundit përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”.

“Në drekë të përbashkët në Shkup me gjeneralin Azem Sylën”, ka shkruar Fazliu.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania e taksive, “Addison Lee”, ka deklaruar se do të…