Azpilicueta rinovon kontratën me Chelsean

05 gusht 12:12

Chelsea zyrtarizon rinovimin e Azpilicuetas edhe për dy sezone të tjera.

Lojtari spanjoll do të vazhdojë të jetë kapiten i skuadrës angleze dhe kështu mbyll iluzionet e tifozëve të Barçës që kishin me një nënshkrim të mundshëm.

Lajmin për rinovimin e kontratës së spanjollit e ka bërë publik vetë klubi i Chelsea nëpërmjet një postimi në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg tha të enjten…