Babai raporton vajzën e zhdukur, ankohet se u dhunua

05 dhjetor 08:50

Një burrë ka raportuar në Polici se vajza e tij e mitur ishte larguar nga shtëpia dhe kishte qëndruar tek shtëpia e një femre tjetër.

Ai ka deklaruar se me këtë rast se vajza e tij kishte kryer marrëdhënie seksuale me një mashkull të moshës madhore.

Rasti në polici po trajtohet si “Dhunim”.

DHUNIM

Prizren 02.12.2021-17:30. Me 04.12.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur, ishte larguar nga shtëpia dhe kishte qëndruar te shtëpia e një femre, me ç’rast ka zhvilluar marrëdhënie seksuale me të dyshuarin mashkull kosovar të moshës madhore. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, viktima pas kontrollit mjekësor është kthyer në familje ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregulltë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ismail Kadare (lindur më 28 janar 1936) është shkrimtari më…