Ballkani prezanton Shabanin

05 qershor 2018 | 16:01

Skuadra e Ballkanit po vazhdon të bëjë transferime në këtë afat kalimtar.

Klubi nga Theranda e prezantoi Egzon Shabanin, i cili ka përvojë të madhe në elitë. Kjo skuadër që këtë edicion do të bëjë gara në Superligë, ka transferuar edhe Besnik Krasniqin dhe Leart Eminin.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar 5 arsyet pse Joachim Low…