Ballkani – Slavia Praga, formacioni i mundshëm i suharekasve

27 tetor 15:31

Ballkani do të luajë sonte në ndeshjen ndaj Slavia Pragë, në kuadër të Conference League.

Ndeshja fillon në orën 21:00 dhe luhet në “Fadil Vokrri”.

Skuadra e Ilir Dajës do ta synojë  fitoren për t’i mbajtur gjallë shpresat në kualifikimin në fazën

Më poshtë gjeni 11-shen e mundshme të suharekasve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Einxhel Shkira në një ‘live’ që realizoi së fundmi në…